سالن همایش (conference hall)

سالن همایش (conference hall)

سالن همایش (conference hall):

برای برگزاری همایشها مسلما باید یک مناسب  در نظر گرفته شود تا افراد مختلف و با گرایشات مختلف میخواهند در ارتباط با موضوع مشخصی گرد هم آیند و به تبادل اطلاعات بپردازند و در نهایت  یک خروجی و یا حداقل یک بیانیه صادر کنند.علاوه بر این که برگزاری همایش نیازمند حضور افراد متعدد است ،داشتن یک سالن همایش که با امکانات مناسبی از جمله صندلی همایش،سیستم صوت و تصویر و…. برخوردار باشد نیاز است.

این سالن های همایش یا میتواند به صورت اجاره ای باشد که معمولا برای برگزاری همایشها هزینه های گزافی را باید متقبل شد و یا اینکه برگزار کننده خود دارای یک سالن همایش مناسب باشد،البته لازم به ذکر است این در زمانی صدق میکند که برگزار کننده همایش ها در طول سال چند همایش(Congress)برگزار کند در غیر این صورت با توجه به قیمت صندلی همایش،و قیمت سیستم صوت و تصویر و غیره به صرفه نخواهد بود.

 

 

 

برگزاری یک همایش در یک سالن نیازمند یک بودجه مناسب است.این بودجه با توجه به قیمت صندلی اجتماعات و قیمت صندلی همایش،قیمت تجهیزات صوت و تصویر و …مشخص میشود.

مثلا زمان خرید صندلی همایش و یا خرید صندلی آمفی تئاتر هر کدام دارای قیمتهای متفاوتی هستند که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و همچنین لیست قیمت صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش (Conference chair) که از طرف تولید کننده صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش (Conference chair) ارائه میکنند میتوان صندلی مورد نظر را تهیه کرد و یا به همان صورت با توجه به قیمت سیستم صوت و تصویر مشخص کرد چه سیستمی را میخواهیم تهیه کنیم.

 

در ارتباط با سیستم صوتی و تصویری باید به این نکته اشاره کرد که برند های بسیاری در بازار وجود دارد که انتخاب را برای خریدار سیستم صوتی و تصویری آسان میکند اما وجود محصولات تقلبی در بازار باید بسیار دقت کرد که سیستمی که تهیه میکنیم کیفیت لازم را داشته باشد در غیر این صورت متاسفانه مشکلات فراوانی در زمان استفاده از تجهیزات به وجود می اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.