زمانی که قصد خرید صندلی اداری داریم به چه نکاتی توجه میکنیم؟

زمانی که قصد خرید صندلی اداری داریم به چه نکاتی توجه میکنیم؟

اگرزمانی به شما اعلام شود که بایستی در سال بالای 2000 ساعت را در یک جای مشخص و به صورت ثابت باید بنشینید و امکان انتخاب با شما باشد،معیار انتخابتان چه خواهد بود و چه مواردی را در تصمیم گیریتان مد نظر قرار میدهید. هر شخصی که بیرون کار میکند، چه ارگانهای دولتی و چه خصوصی حداقل در روز 6 ساعت بر روی صندلی اداری مینشینند که در سال حداقل 2000 ساعت خواهد شد. به همین دلیل انتخاب یک صندلی اداری مناسب میتواند بسیار در سلامتی کارکنان و همچنین راحتی آنان تاثیرگذار باشد، پس چرا زمان انتخاب و خرید صندلی اداری کوتاهی کنیم و به نکات مهم آن کم توجه باشیم.
زمانی که قصد خرید صندلی اداری داریم باید به چه نکاتی را توجه کنیم؟

برای چه نوع کاری استفاده می شود؟!

زمانی که میخواهیم نسبت به خرید صندلی اداری (office chair) مناسب اقدام کنیم قبل از هر چیز باید توجه کنیم که این صندلی برای کجا و برای استفاده چه شخصی است. مثلا اگر صندلی برای قسمتی است که شخص استفاده کننده مدام در حال حرکت است بایستی صندلی انتخاب کنیم صندلی چرخدار بوده که دارای چرخ های بدون صدا و روان باشد. یا اینکه اگر شخص استفاده کننده از صندلی (the chair) به صورت مستمر پشت میز مینشیند باید صندلی دارای دسته مناسب و همچنین از تکیه گاه مناسبی برخوردار باشد.

مدت زمان استفاده از صندلی اداری چقدر است؟!

مدت زمان نشستن بر روی صندلی اداری بستگی به نوع کار و موقعیت شغلی شخص استفاده کننده دارد.مثلا بعضی از مشاغل نیاز است که شخص به صورت متوالی بر روی صندلی و پشت میز اداری بنشیند، که این قضیه نیازمند انتخاب صندلی اداری با قابلیت تنظیم باشد تا در زمان نیاز، تنظیمات مد نظر انجام گردد تا در هر موقعیتی شخص بتواند صندلی را متناسب با خواسته خود تنظیم کند.

قیمت صندلی اداری مناسب:

قیمت صندلی اداری رابطه مستقیمی با امکانات و مدل صندلی دارد، هرچقدر که امکانات صندلی بیشتر باشد میتواند بر روی قیمت (Price) صندلی اداری تاثیر بگذارد،علاوه بر امکانات صندلی کیفیت متریال استفاده شده نیز متواند بر قیمت تاثیرگذار باشد.

کیفیت صندلی اداری:

برای خرید یک صندلی اداری کیفیت اصلی ترین موضوع است زیرا اگر صندلی کیفیت لازم را نداشته باشد بعد از اندک زمانی میتواند مشکلاتی را به وجود آورد. کیفیت (Quality) صندلی میتواند متشکل از کیفیت روکش صندلی، چرخ صندلی، مکانیزم صندلی، استراکچر صندلی و غیره باشد. بهتر است صندلی خریداری شود که دارای گارانتی (Warranty) باشد.

1 دیدگاه در “زمانی که قصد خرید صندلی اداری داریم به چه نکاتی توجه میکنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *