دلایلی برای خرید صندلی آمفی تئاتر با کیفیت بالا

دلایلی برای خرید صندلی آمفی تئاتر با کیفیت بالا

زمانی که وارد یک سالن همایش و یا سالن سینما،سالن آمفی تئاتر وارد میشویم اولین چیزی که نظر را به خود جلب میکند صندلی های داخل سالن است.با توجه به اینکه ورود به سالن همایش و آمفی تئاتر نیازمند آن است که فرد بر روی یک صندلی آمفی تئاتر و یا صندلی همایش مناسب ساعتهای متوالی بنشیند،علاوه بر ظاهر صندلی، کیفیت و راحتی صندلی امفی تئاتر بسیار حائز اهمیت می باشد.

متاسفانه بعضی از صندلی های امفی تئاتر و همایش از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و همین امر باعث بروز مشکلاتی میشود .

یک مبلمان آمفی تئاتربا کیفیت مناسب حداقل باید 15 سال عمر مفید داشته باشد.برای تجهیز سالن همایش و سالن آمفی تئاتر معمولا هزینه های هنگفتی را بر ارگان و یا سازمان و یا هر مرکز دیگر تحمیل میکند،اما باید به این نکته توجه کرد که کم هزینه کردن برای تجهیز سالن بعضی مواقع برای خریدار بسیار گران تمام میشود،زیرا اگر زمان تجهیز سالن فقط قیمت مهم باشد و چشم را بر روی کیفیت ببندیم،چندی نمیگذرد که مشکلات کوچک بزرگ گریبان گیر میشود.

لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین قسمت های هر خرید بحث بودجه میباشد،اما باید توجه داشت که این بودجه هر سال تمدید نمیشود،بنابراین قیمت در کنار کیفیت معنا پیدا میکند، متاسفانه در بعضی مواقع خریدار تنها قیمت پایین را مد نظر قرار میدهد.تجهیز سالن سینما و همایش یک پکیج می باشد که در این پکیج مواردی چون صندلی امفی تئاتر ،کفپوش،دیوارکوب،سقف سالن،سیستم صوت و تصویر و … میباشد،که هر کدام به نوبه خود حائز اهمیت است.

 

 

امروزه با توجه به گستردگی بازار هم کار را سهل میکند و هم سخت.اشتباه در زمان خرید میتواند بسیار گران تمام شود پس باید خریدار بسیار دقت کند.

یکی از مواردی که زمان خرید باید به آن دقت کرد صندلی آمفی تئاتر است،معمولا صندلی سالن آمفی تئاتر در تعداد بالا در سالن نصب میگردد و در صورت ایراد و اشکال در صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی کل سالن زیر سوال میرود،زیرا بیشترین نمای سالن مربوط صندلی ها می باشد .

برای خرید صندلی آمفی تئاتر باید دقت کنیم حتما فوم صندلی از فوم سرد باشد و پارچه ای که روکش میشود از  نوع مرغوب باشد تا با استفاده مکرر دچار مشکل نشود.

 

پایه های صندلی بهتر است که از جنس پروفیل سنگین باشد و رنگی که بر روی آن استفاده میشود از رنگ کوره ای باشد تا با گذر زمان رنگ آن پوسته پوسته نشود.مکانیزم صندلی بهتر است که وزنی – تعادلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.