خرید صندلی سینما و نکاتی که به ان باید دقت شود؟؟

خرید صندلی سینما و نکاتی که به آن باید دقت شود

هنگامی که برای انتخاب و خرید صندلی آمفی تئاتر یا صندلی سینما (Cinema Chair) اقدامی صورت بگیرد باید به نکاتی توجه کرد،این نکات میتواند بسیار کارگشا باشد.علی الخصوص جهت خرید صندلی سینمایی.

با توجه به اینکه از صندلی های سینما به صورت مستمر و سانس های مکرر استفاده میشود،صندلی سینما دارای ضریب اشکال بیشتری نسبت به صندلی سالن همایش و صندلی امفی تئاتر دارد،زیرا یک سالن همایش در یک سازمان در سال چند بار با توجه مراسم ها و سمینار ها برگزار شود اما سالن سینما در یک روز شاید بیش از 5 سانس و یا بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و همین موضوع اهمیت صندلی سینما را یادآور میشود .

اگر صندلی سینمایی که در سالن نصب شده است از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد بعد از اندک زمانی صندلی ها ی سالن دچار ایراد و اشکال میشود و همین موضوع باعث زیر سوال رفتن کل سالن میشود.

صندلی آمفی تئاتر

 سبب نارضایتی تماشگر شود و نارضایتی تماشگر از سینما بسیار مخرب بوده و میتواند بر روی آمار تماشاچیان تاثیر منفی بگذارد.

مسلما فیلم پخش شده از سالن سینما مهم ترین دلیل انتخاب سینما برای تماشاچی است اما در کنار آن  انتخاب یک صندلی سینمایی مناسب و راحت سبب استقبال بهتر از سینماها میشود.بعضی از خریداران صندلی سینما به تصور انکه بر روی هزینه ها صرفه جویی داشته باشند.

بیشتر به قیمت صندلی سینمایی توجه میکنند،اما لازم به ذکر است که در کنار قیمت صندلی سینما، کیفیت صندلی بسیار مهم است.یکی از اجزای مهم مبلمان سینمایی فوم صندلی است.بهترین نوع فوم که برای مبلمان استفاده میشود،فوم سرد می باشد.

خواه این مبلمان سینمایی باشد و چه صندلی سالن همایش و یا حتی مبلمان خانگی.دلیل استفاده از فوم(foam)سرد در مبلمان به این دلیل است که فوم سرد به دلیل مواد اولیه و فرآیندی که بر روی آن قرار میگیرد از دوام بالا و حالت ارتجاعی مناسبی برخوردار است و با استفاده مکرر حالت اولیه خود را همچنان نگه میدارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.